MENÜ

Koylardan 410 torba çöp topladı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çevre duyarlılığıyla tanınan İmdat Avcı iki hafta boyunca teknesiyle dolaştığı koylardan 410 torba çöp topladı.
 
Çevre kirliliğine dikkat çekmek için yaptığı ilginç eylemlerle tanınan İmdat Avcı, Marmaris'te 28 yıldır hiçbir karşılık beklemeden çöp topladığını söyledi ve koylardan topladığı çöpleri, daha önce diktiği fidanlardan oluşturduğu Kazım Koyuncu Hatıra Ormanı'na getirdi.
 
 
Muğla'nın Marmaris ilçesinde çevre duyarlılığıyla tanınan İmdat Avcı, iki hafta boyunca teknesiyle dolaştığı koylardan 410 torba çöp topladı. Çevre kirliliğine dikkat çekmek için yaptığı ilginç eylemlerle tanınan İmdat Avcı, Marmaris'te 28 yıldır hiçbir karşılık beklemeden çöp topladığını söyledi ve koylardan topladığı çöpleri, daha önce diktiği fidanlardan oluşturduğu Kazım Koyuncu Hatıra Ormanı'na getirdi.
 
Kıyıya yanaştırdığı teknesinden çöp torbalarını indiren Avcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, işsiz kalmasına rağmen çevre temizliğine devam ettiğini belirterek, "Yaklaşık 28 yıldır bunu yapıyorum. Şimdiki amacım daha değişik. İşime son verildi, verilen sözler yerine getirilmedi. 'Seni mağdur etmeyeceğiz' demişlerdi. Aradan 5-6 ay geçti, arayan soran yok. Benim de bir ailem var. Kızım ve eşim hasta, hiçbir sosyal güvencemiz yok. Marmaris'te yaptığımı başka bir ülkede yapsaydım, büyük bir ihtimalle heykelimi dikerlerdi. Ancak şu an hiçbir sosyal güvencesi olmayan birisiyim" dedi.
 
Avcı, kendisine verilen sözler yerine getirinceye kadar çöp torbalarını hatıra ormanında bekleteceğini ifade etti. 
İmdat Avcı'ya, daha önce Marmaris-Gökova yolu üzerinde tek başına yaptığı temizlik çalışmaları ve çevre duyarlılığından dolayı Muğla Valiliğince plaket verilmiş, bisiklet hediye edilmişti.
 
Türkiye Gazetesi

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.