MENÜ

Çamburnu Depolama Sahamıza Çevre Bakanından Ziyaret

08.01.2012 tarihinde Çamburnu Kutlular düzenli depolama sahasına gelen Sayın Bakan Bayraktar a bu ziyareti sırasında Evra Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Topaloğlu' da eşlik etti.
 
Bakan Erdoğan Bayraktar, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıkoğlu ve Safiye Seymenoğlu, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Evra Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Topaloğlu'nun da katıldığı toplantıda hem bölgenin hem de Türkiye'nin katı atık sorunu görüşüldü.
 
Toplantı sonunda basın mensuplarına bir açıklama yapan Bakan Bayraktar, “Uzman arkadaşlarımızı bu tesise getirdik. Burada bizim bir buçuk sene ile iki buçuk sene gibi bir zamanımız kaldı. Burası doluyor. Bir risk olmasın diye buradaki duvarı gerekli mühendislik hesaplarını yapmak ve gerekli tahkimat için her türlü çalışmayı yaptırdık. Gerekli mühendislik hesaplarını yapmak suretiyle buradaki duvarı yapıyoruz. İzolasyonunu da çok sıkı şekilde yapacağız. Ondan sonraki süreçte de buranın üstü kapanarak yeşillenecek. Havalandırma borularıyla birlikte kokusu çıkmayacak şekilde organize edilecek. Yağmur suyuna karşı da gerekli tedbirler alınacak. Çöpü düzenli katı atık depolama şeklinde değil de çöpü bertaraf edecek şekilde bir tesis kurmak için çalışmalarımız devam ediyor. Mevsimlik olarak burada günde 500-600 ton arasında çöp geliyor. Bunu 100-150 tona indirmeyi geri kalanı da yakmayı amaçlıyoruz. Ondan da ek enerji üretimi sağlamayı hedefliyoruz” diye konuşan Bakan Bayraktar bir süre çalışanlar ile sohbet edip tesisleri inceledikten sonra ayrıldı.

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.