MENÜ

Vizyonumuz

Kurumsal altyapısı ile güvenilir, çevreci, yenilikçi ve teknolojik ürün / hizmetler sunan ve faaliyet gösterdiği sektörlere yön veren uluslararası bir şirketler grubu olmaktır.
 
Bu vizyon kapsamında;
  • Güncel bilgi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek azami ölçüde istifade eden,
  • Yürüttüğü hizmetlerde potansiyel müşteriler için aranılan / bulunması istenen bir kurum olan,
  • Dünya’daki gelişmeleri yakından takip edip, ekonomiye katma değer sağlayan,
  • Hizmet sunduğumuz bölgelerin kültür ve öz değerlerini özümseyerek adapte olan; diğer taraftan evrensel değerlere de özen ve saygı gösteren,
  • Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler ve diğer paydaşlarıyla bütünleşmiş bir Evra Group kimliği olan,
  • Yaşanabilir bir çevre için ekolojik dengenin korunmasına yönelik çözümler üreten,
  • Katı atık yönetimi, inşaat ve diğer konularda hızlı, kaliteli ve bölgeye uygun çözümler sunan,
  • Uluslararası çevre anlaşmalarının sosyal ve ekonomik boyutları ile hayata geçirilmesine katkı sağlayan,
  • Tüm paydaşları ile işbirliği içinde sinerji oluşturarak faaliyet gösterdiği sektörlerin gelişmesinde ve ilerlemesinde aktif rol oynayan çevreci bir markaya sahip olmaktır.

 

Atık Yönetimi Vizyonumuz

Temiz bir Türkiye ve Dünya için faaliyet gösterdiği atık yönetimi sektöründe, teknoloji ve hizmet kalitesi açısından öncü, pazar payı açısından Avrupa’da ilk 5 kurum içerisinde, Türkiye’de ise sektörünün lideri bir kurum olmaktır.
 

İnşaat Vizyonumuz

Estetik bir Türkiye ve Dünya için faaliyet gösterdiği inşaat üstyapı sektöründe, teknoloji ve imalat kalitesi açısından öncü, Türkiye’de güvenilen bir marka olmaktır.
 

Park, Bahçe ve Peyzaj Vizyonumuz

Modern teknikler ve doğal estetiğin optimum düzeyde birleştirilmesi ile hayallerin ötesinde yenilikçi sürdürülebilir modern ve doğalitenin yanında önce insan düşüncesi ile sınırları belirlenen projeler yapmak; çevresel değerlere gereken önemi verip, sürdürülebilir yaşam alanları ile tabi yaşam alanları oluşturup, yaşam kalitesini artırmak.

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.