MENÜ

Misyonumuz

Tüm grup şirketlerimizde çevre ve insan odaklı çalışma anlayışımız, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize uygun hizmet ve ürünler sunmaktır.
 
Bu misyonu gerçekleştirebilmek için stratejilerimiz:
  • Çalışmalarını yürütürken bölgesel ve müşteri bazında istatistiklerin tutulduğu ölçülebilen, verimli, etkin ve sürekli gelişen bir “Kurumsal Hafıza” oluşturup, bu sistemden azami ölçüde istifade etmektir.
  • Gerçekleştirdiğimiz her faaliyeti toplam kalite mantığı ile yürütmenin yanı sıra, her adımı geliştirmeye yönelik olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmektir.
  • Uluslararası bir grup olmanın gereğiyle, uluslararası rekabet koşullarını, teknolojileri, standartları ve çevre konusundaki müzakere ve antlaşmaları takip etmek ve gereğinde uygulama planı çerçevesinde bu alanlardaki değişimlere yönelik olarak çalışmalar yürütmektir.
  • Kültürel farklılıklara saygı duyup adapte olurken milli kültürümüzü ve milletimizin öz değerlerini de kaybetmemektir.
  • Katı atık yönetimi konusunda kişilerin ve kurumların sorumlulukları hakkında toplumu bilinçlendirmeye yönelik olarak eğitim ve sosyal faaliyet çalışmalarına destek vermek; hatta birebir gerçekleştirmektir.
  • Çalışanlarının bilgi ve becerini arttırmaya yönelik olarak her türlü mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olup, nitelikli işgücünü bünyesinde bulundurmak ve önce insan mantığı ile gerekli iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almaktır.

 

Atık Yönetimi Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz yerleşim bölgelerinde kaliteden, mesleki ve ahlaki değerlerden ödün vermeden ulusal ve uluslararası standartların gereklerini insan odaklı bir çalışma anlayışı ile yerine getirerek temiz ve yaşanılabilir bir çevre sunmaktır.
 

İnşaat Misyonumuz

Ürettiğimiz yerleşim bölgelerinde kaliteden, mesleki ve ahlaki değerlerden ödün vermeden müşterilerimize düzenli ve yaşamlarına değer katan bir ortam sunmaktır.
 

Park, Bahçe ve Peyzaj Misyonumuz

Kainatın yaratılış gayesi insanın mutluluğu ve huzuru için yaptığı çalışmalarıyla sektöründe öncü, örnek ve marka olmaktır.

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.