MENÜ

Kalite Politikamız

EVRA GROUP OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ
 
"Katı Atık Yönetimi" sektörüne yön veren ve "İnşaat" sektöründe marka olan uluslararası bir grup olma hedefinin ışığında
 
Yaşama değer katan çevre ve ortamlar için,
  • Müşterilerinin istek ve beklentilerini esas alan, müşteriyi / toplumu geliştirmeye yönelik bilinçlendiren bir yaklaşım,
  • Sürekli iyileştirme ve geliştirmeye yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetleri ve çağdaş / kurumsal yönetim ilkeleri ve uluslararası kalite standartlarını uygulamak sureti ile kalite bilincini kurumsal hale getirerek müşterilerimize verdiğimiz kalite taahhüdünü yerine getirmektir.
 

MÜŞTERİLERİMİZ VE TEDARİKÇİ POLİTİKAMIZ

Evra Group’un müşterisi konumunda bulunan kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren özel ve tüzel kişiler ve yürütülen hizmetin son ulaştığı nokta olan vatandaşlara yönelik olarak hizmetin ve ürünlerin sunulmasında müşteri memnuniyetini sağlayıcı her türlü tedbiri alır.
 
Bu doğrultuda;
  • Yapıcı ve iş geliştirici kimliğini kullanarak, ilişkide olduğumuz tüm kurum, kuruluş, özel şirketler ve şahısların Evra Group’tan beklentilerini iyi analiz etmeyi ve karşılıklı menfaatlerimizin sağlandığı noktada karşılamayı hedefler.
  • Yürütülen hizmetten yararlanan müşterilerimiz ve/veya vatandaşların hizmete ilişkin taleplerini süratle karşılar ve gecikmeler hakkında süre bitimi beklenmeksizin ilgili kişiler bilgilendirilir.
  • Hizmetlerde kalite standartlarına uyulur ve standardın korunmasına özen gösterilir. Bu amaçla kaliteye ilişkin belirli bir garanti sağlanır. Standardın altında kalan hizmetler telafi ve tazmin edilir.
  • Ticari sır kapsamında, müşteriler, vatandaşlar ve tedarikçiler ile ilgili bilgilerin gizliliğine özen gösterilir.
  • Şirket ile müşteriler ve tedarikçiler arasında haksız menfaatten uzak iyi ilişkiler kurulması ve taraflar arasında yapılan anlaşma koşullarına uyum sağlanması için şirketçe gerekli önlemler alınır.
  • Her zaman, her iki tarafında uzun vadeli kazanacağı kazan – kazan (win-win) anlayışı ile çalışmalara yön verilir.
  • Müşteriler ve tedarikçilere yönelik, gelişimlerine katkı sağlayacak çözümler paylaşılır, kendilerinden sürekli olarak Evra Group hakkında geri bildirim istenir, birlikte ve sürekli gelişim sağlanır.
  • Süreç içerisinde karşılaşılan zorluklar ve aksaklıklar durumunda müşteri ve tedarikçiler bahane edilmez ve suçlanmaz. Müşteri ve tedarikçilerle pasif ve yönetilmeye yönelik bir ilişki kurulmaz, mümkün olduğunca müşteri ilişkileri ve tedarikçi ilişkilerini aktif bir şekilde yönetmeye yönelik çalışmalar yürütülür.

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.