MENÜ

Başkan Gümrükçüoğlu Temizlik İşçilerine Teşekkür Etti

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği 'En Temiz İl Yarışmasında' nüfusu 50 bin ve 750 bin arasında olan belediyeler arasında birinci seçilen Trabzon'un bu başarısında gece gündüz çalışan belediye temizlik işleri personelinin büyük emeği olduğunu kaydetti.
 
Başkan Gümrükçüoğlu, birincilik ödülü ve çevre beratı ödülünün kazanılmasında gösterdikleri gayretler dolayısıyla belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Teknik Katı Atık personeline teşekkür etti. Başkan Gümrükçüoğlu, İtfaiye Müdürlüğü alanında düzenlenen ve Başkan Yardımcısı Osman Necip Sevinç, Teknik Katı Atık Müdürü Hanefi Topaloğlu'nun da katıldığı törende yaptığı konuşmada belediye temizlik hizmetlerini yürüten işçiler ile gurur ve iftihar duyduklarını kaydetti. Başkan Gümrükçüoğlu, "Şehrimizin halıları olan sokaklarımızda, caddelerimizde alın teriniz vardır. Sizlerin bu büyük emeğinizi gören Trabzon halkı da bu şehrin temiz tutulmasında sorumluluklarını yerine getirmektedir. Trabzon halkı çok önemli bir temizlik bilinci ve özverileri yanında temizlik işlerinde çalışan kardeşlerimizin gayretleri ile Trabzon, Türkiye Cumhuriyeti şehirleri içinde 50 bin ile 750 bin nüfusa sahip iller arasında en temiz şehir ünvanını aldı. Eser sizin, emek sizin" diye konuştu.
 
Başkan Gümrükçüoğlu sözlerine şöyle devam etti, "Temizlik işçilerimiz belediyemizin yüz akımız, gururumuz ve iftiharımızdır. İnanın sizleri çok seviyoruz. Emeğinizin kıymetini hiç unutmuyoruz. Gece herkes uyurken sizler sabahın erken saatlerine kadar kentin cadde ve sokaklarını temizlemeniz bizim için hizmetlerin en büyüğüdür. Değeriniz, bizim gözümüzde en baştaki vazifeyi yürüten ben isem benden de fazladır, diğer arkadaşlarımdan da fazladır. Bu güzel gayretlerinizin bundan sonra da devam etmesini istiyorum"
 
Başkan Yardımcısı Osman Necip Sevinç, temiz bir şehir için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini kaydederek, " En temiz il yarışmasında bu yıl birinci olduk. Gelecek yıl da birinciliği hedefliyoruz. Zirveye çıkmak kolay orda kalmak zordur. Bu nedenle çalışmalarımızı bundan sonra da yoğun bir şekilde yürüteceğiz. Trabzon duran adam olmayacak, yürüyen, koşan adam olacak." İfadelerini kulandı.
 
Başkan Gümrükçüoğlu gösterdiği gayret ve yaptıkları çalışmalardan dolayı Başkan Yardımcısı Osman Necip Sevinç, Temizlik İşleri Müdürü Şenol Yaylı, Teknik Katı Atık Müdürü Hanefi Topaloğlu'na plaket vererek teşekkür etti. Tören çekilen toplu fotoğraf ve tatlı ikramı ile son buldu.

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Evra Group Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Evra Group'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Evra Group, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Evra Group sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Evra Group ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Evra Group gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Evra Group web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Evra Group'a aittir. Evra Group tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Evra Group tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Evra Group sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Evra Group, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Evra Group her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.